AMTS 2014 Budapest
<autor> Fato
<dátum vloženia> 24.03.2014

Denis s polom G40 a ja s golfom mk5 (neskôr sme zistili, že aj Fugy reprezentuje v CZ stanku) sme sa zúčastnili na výstave "Auto moto tuning show v Budapešti". Ja osobne som tam bol prvykrat, tak som nevedel do čoho idem(e), či budeme obklopení laminátmi alebo kvalitnou robotu. Prvé obavy opadli po prvom pozreti do nášho pavilónu "B". Laminátov bolo asi 10% a dobrých áut asi 60%. Zbytok bol mišmaš v pohode áut a priemerných. V ďaľších pavilónoch boli oldtimery, motorky, komerčné veci. Sprievodný program tvorili drifty, stunt bikery a db drag. Akcia trvala Pia-So-Ne.

Cesta tam ( GA-BA-BUDAPEST) po dialnici v skoro 20 tich stupňoch a 140 km/h sa podpísala na Denisovom motorovom oleji ktorý sa mu krásne prehrieval, a na pol ceste sme zistili, že sa mu parí z kapoty a 80% oleja mu cez blow off vyprskalo von do motorového priestoru, na celú kapotu, celý bok auta.... ešte že predtým strávil 10 hodín leštením motoru a celého auta... Zmiernili sme tempo na 100 km/h a za do pohody sme dorazili do cieľa načas. Väčšie komplikácie kvôli zlým cestám moc ani neboli :) .

S určitosťou môžem konštatovať, že som bol auto s najväčším počtom odtlačkov rúk na výstave :D . Pravdepodobne som bol (mk5) zaradený do nejakého výberu organizátorov o najzaujimavejšie auto na výstave, ale bohužiaľ som nevyhral - vyhral Trabant cabrio. Congrats :)

Pre nás najzaujimavešie boli autá od Dapperu (neviem(e) či boli všetci z dapperu alebo iba pár ale boli určite kvalitný stánok)

Pridávam pár najzaujímavejších fotiek čo sme spolu s Denisom nafotili. Musím sa ospravedlniť za zlú kvalitu a kvantitu lebo sme to fotili zapaľovačmi (GoProHero3Black) ale rátali sme s Bokálovou zrkadlovkou, ale bohužial sa nemohol zúčastniť a zrušil účasť deň pred akciou.

Nevadí, s Denisom sa zhodneme, že to bola vydarená skúsenosť za relatívne minimálne náklady. Na budúci rok sa podarilo s organizátorom vybaviť vlastný euroscene stánok na ktorom si viem predstaviť tak do 8 áut. Pravdepodobne to budem organizovať ja s Denisom. Určite by sme patrili k top autám na výstave. :)


0.07
0.06